SantekMatbaa.com Kişiye Özel Reklam Hizmetleri

Biz Kimiz ve Neler Yapıyoruz?

Şantek Matbaa Kimdir?

2005 yılında Kazım Karabekir’de kurulmuş olan firmamız kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan bir güven ve heyecanla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana matbaa-basım sektöründe hizmet vermekte olan Şantek Matbaacılık geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenilemiş değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde kendini geliştirmiştir. Teknolojik değişiklikler yakından takip eden, çağımızın ihtiyaçlarının en önemli ayakları olan farklılık, kalite ve hızlılık gibi konulara gereken ilgiyi göstermeyi görev edinmiş bir firma durumundayız.
2012 yılında Ankara İvedik Organze Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermeye başlayan firmamız, siz müşterilerimizin istekler doğrultusunda sürekli hamleler yapmaktadır. Yapmış olduğumuz işlerimizde, müşteri memnuniyetin ön planda tutarak kurumsal yapıda hizmet veren firmamız; OFSET & MATBAA hizmetler konusunda çok çeşitli ürün yelpazesi le yaratıcı yenilikler sunmaktadır. Amacımız müşterilerimizin isteklerin en kısa sürede yüksek kalitede ve düşük maliyetle gerçekleştirmektir. Kurulduğu günden bu güne edinmiş olduğu tecrübe ve uzman kadrosuyla müşteri portföyünü sürekli büyüten firmamız teknolojiyi yakından takip ederek grafik çalışmalarınızda sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır.

386 Müşteri Memnuniyeti
275 Tamamlanan Proje
6 Çalışan Sayımız
1 Ofis Sayımız
86 Adet Web Site
572 Tasarım Çalışmaları

Neler Yaptık?

Biz 2003 yılında Kazımkarabekir de kurulup tüm Türkiye’de hizmet vermekte olan firmamızda sizlere her gün yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla sizlere buluşturmayı hedeflemekteyiz

Hadi Tasarıma Geçelim

Grafik Tasarım

Alanında uzman ve tecrübeli 3 grafikerimiz bulunmaktadır.

Matbaa Hizmetleri

Ürettiğimiz ürünler de kullanılan malzemelerin hepsi 1. Sınıftır.

Merdane

Ürünlerimizin Üretimde Süblimasyon(Pişirme) Yöntemini Kullanmaktayız

Sosyal Medya Yönetimi

Fotoğraflarınızı en kaliteli biçime getiriyoruz !

BİZE ULAŞIN!

İletişime Geç !

Bu site de olmanız bile bizim için birer başarı hissi ve mutluluk kaynağı teşekkürler dostum! Aklına takılan ne olursa olsun bizlere hemen sor sana bilgimiz ve becerimiz yettiğince yardımcı olalım !

Kahvemizi İç !

İvedik Org. San. Bölg. Mat-Sit İş Merkezi 1518 Sk. No 2/29 Yenimahalle/Ankara

Telefonla Ulaş !

Telefon: 0 (312) 394 50 91

Hafta İçi: 10:00/20:00

Diğer Telefon Hattımız!

Telefon: 0 (312) 394 50 92

Hafta İçi: 10:00/20:00

Mail Gönder !

grafik@santekmatbaa.com

Kesintisiz Hizmet !